Nasza firma specjalizuje się w angielskim prawie imigracyjnym dla firm i osób prywatnych.

Jeśli mają Państwo sprawę imigracyjną związaną z uzyskaniem pozwolenia/licencji dla firmy na zatrudnianie pracowników zagranicznych lub uzyskaniem wizy/statusu osiedleńca czy obywatelstwa brytyjskiego jako osoba prywatna, proszę się kontaktować. Nasza firma została założona i jest prowadzona przez Panią Adwokat Katarzynę Janucik.

Nasza firma jest licencjonowana przez OISC pod numerem rejestracyjnym F202100336.

Jesteśmy również członkiem Immigration Law Practitioners’ Association (Stowarzyszenia prawników imigracyjnych).

Moja strona na Linkedin.

Call us Zadzwoń do nas z komórki albo wpisz +4402034889710.

Pani Katarzyna Janucik jest adwokatem wykwalifikowanym w Anglii i wpisanym na listę angielskich adwokatów od 2009 roku. Pani Katarzyna jest również zarejestrowana jako Regulowany Prawnik Imigracyjny (‘Registered Immigration Adviser’) w Office of Immigration Services Commissioner (OISC) w Anglii.

Pani Katarzyna pracowała dla czołowych firm prawniczych w UK specjalizując się w prawie imigracyjnym. W czasie swojej wieloletniej praktyki prawnej Pani Katarzyna pomogła wielu firmom w uzyskaniu licencji od Home Office na zatrudnianie pracowników zagranicznych i wielu osobom indywidualnym w uzyskaniu wiz, stałego pobytu i obywatelstwa brytyjskiego.

Obecnie Pani Katarzyna prowadzi własne biuro prawne, Thaxted Legal, specjalizując się w sprawach imigracyjnych dla firm i osób indywidualnych.

Pani Adwokat zajmuje się sprawami imigracyjnymi z zakresu:

Call us Zadzwoń do nas z komórki albo wpisz +4402034889710.