Polski prawnik wykwalifikowany w Wielkiej Brytanii, Pani adwokat Katarzyna JanucikNasza firma specjalizuje się w angielskim prawie imigracyjnym dla firm i osób prywatnych. Imigracja jest naszą jedyną dziedziną specjalizacji.

Nasza firma została założona i jest prowadzona przez Panią Adwokat Katarzynę Janucik. Pani Katarzyna Janucik jest prawnikiem z długoletnim stażem i pomogła już wielu firmom i osobom indywidualnym z Polski i wielu innych krajów w uzyskaniu pozwoleń imigracyjnych w Wielkiej Brytanii.

Jeśli mają Państwo sprawę imigracyjną związaną z uzyskaniem pozwolenia (licencji sponsora) dla swojej firmy na zatrudnianie pracowników zagranicznych z Polski lub innego kraju obcego, potrzebują Państwo pomocy w uzyskaniu wizy/statusu osiedleńca, wizy rodzinnej dla partnera/partnerki, czy obywatelstwa brytyjskiego jako osoba prywatna, proszę się kontaktować. Nasz serwis imigracyjny jest w pełni profesjonalny i skupiony na uzyskaniu najlepszych rezultatów dla naszych klientów.

Proszę pamiętać, że w Wielkiej Brytanii udzielanie pomocy w sprawach imigracyjnych jest regulowane. Jedynie osoby z uprawnieniami i zarejestrowane mogą takiej pomocy udzielać – n.p. księgowi nie posiadaja takich uprawnień.

Nasz numer kontaktowy to 0203 488 9710 i nasz kontakt mailowy to info@thaxtedlegal.com

Nasza firma jest licencjonowana przez OISC pod numerem rejestracyjnym F202100336.

Jesteśmy również członkiem Immigration Law Practitioners’ Association (Stowarzyszenia prawników imigracyjnych).

Moja strona na Linkedin.

Call us Zadzwoń do nas z komórki albo wpisz +4402034889710.

Pani Katarzyna Janucik ukończyła studia prawnicze w Londynie i jest adwokatem wykwalifikowanym w Anglii i wpisanym na listę angielskich adwokatów od 2009 roku. Pani Katarzyna jest również zarejestrowana jako Regulowany Prawnik Imigracyjny (‘Registered Immigration Adviser’) w Office of Immigration Services Commissioner (OISC) w Anglii.

Pani Katarzyna pracowała dla czołowych firm prawniczych w UK specjalizując się w prawie imigracyjnym. W czasie swojej wieloletniej praktyki prawnej, Pani Katarzyna pomogła wielu firmom w uzyskaniu licencji od Home Office na zatrudnianie pracowników zagranicznych i wielu osobom indywidualnym w uzyskaniu wiz, stałego pobytu i obywatelstwa brytyjskiego.

Obecnie Pani Katarzyna prowadzi własne biuro prawne, Thaxted Legal, specjalizując się w sprawach imigracyjnych dla firm i osób indywidualnych.

Pani Adwokat zajmuje się sprawami imigracyjnymi z zakresu:

Call us Zadzwoń do nas z komórki albo wpisz +4402034889710.